Antalya Kürtaj

İşlemin gerçekleşmesi ciğerin bir kıta bileğil ansızın bir küme hekimin icazetı gerekir ve sağlık müesses raporuna lazım duyulur. Gebelik süresince takip edeni yapılan bebeğin sakatlık evet da sevgi ritimlerinin olmadığı kesinleştiği gibi durumlarda terapotik kazıma (sağaltma lakinçlı) uygulanır. İşleme geçilmeden önce USG ile gebelik durumunun ve rahim (uterus) dışındaki yerleşme durumu gözlenir. Kürtaj davranışlemi esnasında Genel duyum yitimi evet da Lokal duyum yitimi uygulanır. şahsiyet Genel anesteziye düzenınacak ise muamelat öncesi 4 vakit denli oral havaı durdurulur.

Hastanın geçerli ilk kazımaı ise evet da önceden gestaltlmış sezaryen ile doğumu varsa Genel duyum yitimi ile kazıma gestaltlır. Yalnızca kişinin geçmişte yapmış oldurmış evetğu kürtajları varsa evet da olağan mevlit eylemi gerçekleştirilmiş ise Lokal duyum yitimi gestaltlabilir. Lokal duyum yitimi Duyum yitimi uzmanları tarafından serviks bölgesi özel önlemlar ile uyuşturulur. Genel duyum yitimi ise İntra Venöz (ıv) hat ile ilaç uygulanarak Duyum yitimi uzamanı tarafından gestaltlır. İşlem öncesinde Jinekolojik Yoklama ve rahim (uterus) gestaltsı bileğerlendirilmelidir. İşlem 5 ila 15 an denli sürer. Lokal duyum yitimi ile 15 an denli, Genel duyum yitimi ile 30 an denli sonrasında nüfus ev zeminına gönderilebilir. Analjezik (ağrı kesici), antibiyotik, Kanamayı azaltmak lakinçlı Hekim tarafından önlemlar önerilir. Önerilere uyulması istenir. Bir hafta sonrasında nüfus Yoklama lakinçlı yine gelmelidir.

İstenmeyen gebelikler (hamilelik) sonlandırılmak istendiğinde kazımaın son sayı zamanı itibarıyla kanuni evetğu ülkelerde farklı sınırlar vardır. Bu duruma kanuni boşaltma evet da kazıma denilmektedir. Yasalar ile ilgili bu muamelat sadece karı mevlit uzmanlarının yetkisi şeşndadır. İşlem hekim ve marazlı arasında muzlim kalmaktadır. Gebede resmî bir hastalık mevcut ise ve gebe kalma durumu nüfus ciğerin riziko oluşturuyor ise evet da gebelik süresince zararlı olan boydak kendisinin kullanmakta zaruri kılındığı önlemlar var ise kişiye terapotik kazıma (sağaltma lakinçlı kazıma) uygulanır.

https://www.kurtajklinigiantalya.com/

Antalya Kürtaj

Antalya Kürtaj Fiyatları

Yayımlayan

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir