MedreseRadyo Risale i Nur Dinle

MedreseRadyo risale i nur hizmetlerine momentum kesmeden devam ediyor.13 dilde radyo neşriyatı ve ayrışık dillerde risale i nur videoteyp,vecize,podcast,radyo vb ihtiyaçlarınızı temelli kontralayabilirsiniz. MedreseRadyo uygulaması İtalyanca,İspanyolca,Portekizce ve Kürtçe üzere bir çok dilde siz sevenleriyle risale i nur’u buluşturuyor. Risale i Nur Radyo olarakta iş veren MedreseRadyo şuan bir çok ülkede kullanımda ve play store, app store üzere tatbik marketlerinde ücretsiz indirilebiliyor.

üste genel ağ sitesi üzerinden ilişkin bölümleri görüşme ederek ücretsiz şekilde iş alabileceğiniz bir çok özellikte mevcut. Latin Amerika, Avrupa, Asya üzere bir çok kıtada tatbik üzerinden neşriyat yapan tatbik yevmi yüzlerce zaman dinlenerek ülke vecihünde İslamiyet’in daha hızlı tanınmasına tavassut ediyor. Üstelik risale i nur seslendirmelerinin bir kısmı MedreseRadyo tarafından yapılarak insanlara ulaştırılması boşlama edilmiyor. Sizde emlak haricinde yaşayan doğru arkadaş ve çevrenize MedreseRadyo uygulamasını referans ederek onlara bu konuda yardımcı olabilirsiniz.

üste MedreseRadyo YouTube üzerinden risale i nur ile ilişkin videolar yayınlar yaparak emlak haricinde bir çok insanın İslamı aşinalık noktasında bir köprü vazifesi yapıyor. Bilindiği üzere risale i nur bu çağın en ihtiyaca karşı veren Kuran ı Kerim tefsiri olarak ülkemizde adından epey kelime ettiriyor. Eserin bu denli kuvvetli başüstüneğu bilinmiş olduğu karınin tatbik ve vesair dijital yollarla Risale i Nur şuan halihazırda milyonlara ulaşıyor.

Sizde risale i nur videoteyp indirmek veya takip etmek isterseniz muhakkak MedreseRadyo uygulaması ve genel ağ sitesini görüşme etmeniz gerekir. Çünkü bu alanda adından çokça kelime ettiren tatbik elhak görülmeye şayan. İnternet sitesi temelli hareketli uyuma sahip ve bir çok yabancı dilde iş verdiği karınin sizleri yormayacak ve istediğiniz an esere ulaşabileceksiniz. Zati hali hazırda genel ağ sitesi sabah akşam geliştirilmekte ve kullanıma daha yaraşır bir hale getirilmekte.

Bir örnekle size ünlü risale i nur çkırmızıışmalarının kalitesinden bahsetmek isterim. İtalyan çav sanatçımız Max aynı zamanda İtalya’da tiyatro eğitimi almış bir sanatçı. Seslendirdiği sesin kalitesi o denli iyiki MedreseRadyo uygulaması olarak beğenileri her seferinde kırmızııyoruz. İspanyolca ünlü risale i nur’da ise gene bu şekilde en nitelikli seslendirmeler kullanılmakta ve İslamiyet yabancı ülkelerde en uygun şekilde özümleme edilmeye çkırmızıışılmaktadır.

Güneş içerisinde MedreseRadyo uygulaması vesilesiyle binlerce benibeşer hem istifade etmekte, hemde uygulamadan en uygun şekilde faydalanmaktadır. Zati tatbik marketlerden bakmış olduğunız mevsim uygulamanın puanının ve indirilme tahminının ne denli erdemli bulunduğunu görebilirsiniz. Buda demek oluyor ki MedreseRadyo uygulaması vadiında elhak esaslı bir iş çıharemp insanlara en uygun şekilde iş vermeye odaklanmış bir uygulamadır.

Risale i Nur

Yayımlayan

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir