Performans Geciktirici

Jartiyer, Fransızca’dan dilimize geçmiş, diz madunı evet da diz üstü giyilen çorapları tutan elastik şerit ve bantlara maruz isimdir. Başlangıçta er kişi iç giyim ürünü olarak ortaya çıkmıştır. Hasetmüzde çoğunlukla eş iç giyim ürünü olarak üretilse bile erkekler yürekin üretilen elan düz modelleri bile mevcuttur. Midi Çağ dönemlerinde Avrupalı erkekler çoraplarının aşağıya kaymasını karışmak yürekin elastik yada deri şeritler kullanırlardı. 16. yüzyıla gelindiğinde avrat vücudunda bacağın da bir şehvet aracı evetğu esrarkeşfedildi. Ve bu birliırdan sonrasında kadınlar tarafından da kullanılmaya mebdelandı. Ayrıca unutulmaya utanma tutmuş bir batı geleneğine bakarak, düğünden sonrasında gelinin jartiyeri yıldızlı ilave ile satıa sunulur ve yeni evlilere maddi bindi katkısızlanırdı. Bir başka Avrupa geleneğinde ise, gelinin çyürekek buketini damadın omuzundan bekârların üzerine dürüst fırlatması o dönemlerde jartiyer ile beraberinde gerçekleştiriliyordu. Jartiyeri ve buketi yakalayan körpeler cemiyet dansında çiftlere zevcelik eylemek zorunda idi. 1960’lı yıllarda tablan birfena er kişi dergisinde avrat vücudunu gösteren ışıkğraflarda jüpon, korse, sütyen ve mini etek üzere iç giyim ürünlerinden sonrasında jartiyer bile vaziyet almaya mebdeladı ve hasetmüzde jartiyer, bir çok fantazi iç giyim ürünüyle beraberinde kullanılır hale geldi.

En çok yeğleme edilen rengi mukaddema bile evetğu üzere beyazdır. Siyah ve pembe üzere renkleri bile kabul görmektedir. Jartiyerbel bantları her bacakta 2 yada 3 şerit halinde bulunmaktadır. Bu şeritlerin uç kısmında çorapları tutmaya yarayan klips kilitler bulunur. Şerit ve tutucu klipsler olanaklı evetğu kadar narin olmalı ki, dış kıyafetten belli olmaması ve giyen kişçok rahatsız etmemesi gerekir. Moda kesimü çıktı jartiyeri hiç devam olarak satmanın nezdinde birfena ürünle kombine ederek bayanların zevkine sunmaktadır. Jartiyer modelleri, birfena üretici tarafından saten gecelik, külot-sütyen takımı ve erotik kostümlerin vaz geçilmez bir seksi iç giyim parçbirliı olarak görülmektedir.

Bir zamanlar tabu olarak kabul edilen ancak tedricen liberalleşmeye dürüst revan seks oyuncaklarının satın hileınmasıyla ait olarak tabu yıkıntıının sınırlarını tartışmak ve mevzuya meydanlık bildirmek yürekin aşağıdakileri okumanızda yarar var.

Seks oyuncağı olarak bileğerlendirilen ürünlerin kimiları kategorileri içre özellikleri açısından tadil gösterse bile omurga mebdelıkları şunlardır:

Vibratörler
Kayganlaştırıcı ürünler
Dildolar
Anal oyuncaklar
Penis halkaları
Mastürbatörler
Penis kılıfları
Belden bandajlamalılar
Fetiş ürünler veya BDSM
Fantezi giyim
Tüm seks oyuncakları hiç başına veya bir partnerle her evetşfecir anatomi tarafından çok fakatçlı kullanılabilir olsa da bu gruplar içre hasetmüzde ve dünya genelinde en çok satın hileınan sex shop ürünü vibratörlerdir.

Kimilarına bakarak seks oyuncakları yarım, utanç donör veya çevreye zararlı olarak görülebilirken kimilarına bakarak ihtiyaç, hayata nitelik katmak yürekin bir aracı olduğunu söyler.

Utanç, kendini dar hissetme duygusu veya mağazada bildik birileri ile maç tedirginliği seks oyuncaklarını mağazalardan satın almayı itici kılan durumlardır.

Çevrimiçi sex shop’lara tropizm bu açıdan önemli ve etkilidir. Çevirimiçi sex shop münasebetlerinde bâtın evetğu yürekin satın hileırken kişinin duyduğu utanç azalır.

Bu tabuları yıkmak veya ihlal etmekten eğlence vadi tüketicilerde mevcuttur. Bu yüzden sex shop’ların hem çevrimiçi hemde fiziksel mağazalarının olması önemlidir.

Utanç duymak, tabularla teneffüs etmek temelı seks oyuncağı münasebetlerinde hüsranla gerilanabilir. Ürünü genel ağ sitesindeki görseline bakarak yutmak, konulevselliği hakkında veri edinmeden satın yutmak, dokusu, boyutu v.s. özelliklerini bilmemek paketi açtığınızda sizi hüsrana uğratabilir.

Bu sebeple sex shop e-tecim siteleri ürünlerin teferruatlı resimlerini, videolarını ve izahatını çok kupkuru yayınlamalı ve olumsuzluk yaratacak neticelerin önüne geçebilmek yürekin makro çaba harcama etmelidirler. Hassaten; çıktı vüruten uygulayım bilimi ile mağazaya gitmeden ürünleri Whatsapp v.b. uygulamalardan yararlanabilirler.

Seksologlar, üretici firmalar, kırlan makaleler seks oyuncakları üzerinde tabuları yıkmakta faydalı oldukları yürekin seks shoplardan hileışdataş elan kolay ve kolaylıkla olmaya mebdeladı.

Geçmişte seks oyuncağı kullananların sapkın evetğu, seks balkonında yaşanmış olan sorunların tartışılması, süjeşulması utanç duygusunu pozitifrdığı yürekin ihtiyaç olsada satın hileımlardan korkan bir topluma sahiptir. Oysaki hasetmüzde bu düşüncelerin hatalığına kanma getirmiş toplumumuz ihtiyacı olan seks oyuncaklarını seks shoplardan ferah ferah alabilmekte ve kullanabilmektedir.

Liberal kültürlerde cinsellikte yaşanmış olan olumsuzluklar keyif problemi olarak kabul edilir, insanlar cinsellik ve sekste yeksan haklara sahiptir. Başka taraftan, tutucu kültürlerde; cinsellikteki farklı ihtiyaçlar ahlaki bir sorundur, cinsiyete bakarak cinsel fırsatlardaki eşitsizlik çok yüksektir, cinsel genlik düzeyi elan düşüktür ve seks, cinsellik olarak kabul edilmez.

Hanımlar, sex shop münasebetlerin, fiziksel mağazadan ziyade çevrimiçi mağazalardan yapmaktadır. Hanımlar cinsel hayatlarını renklendirmek, balkonına hararetlilık katmak, elan çok bir orgazm teneffüs etmek veya seksi iç çfakatşırları ile cezbedici bir gövde sergilemek yürekin sex shoplardan hileışdataş yaparlar.

Sex shoplar ülkemizde temelı yasalar doğrultusunda salon konumu, ürün lansmanı, müşterilere ulaşımı açısından kurallara sahiptir. Ülkemizde 18 evetş madunı bireylerin sex shoplardan münasebeti yok olup çevrimiçi sitelerin başlangıçinde bu uyarı dokumalmaktadır.

MaviShop olarak seks oyuncaklarının satışını çevrimiçi ve fiziksel salon olarak devam etmekte olup müşterilerinin haklarını gözetmek adı şeşnda faaliyetlerine devam etmektedir.

Seks oyuncaklarının uygulayım bilimi ile buluşmasından sonrasında makro vürutmeler ve cinsel uyarıların her noktasına dokunabilen oyuncakların üretildiğini görünce, acaba dünyayı elemi geçirecekler diyerek korktuğum dürüst olsa da onlarla oynanan seks oyunlarının insanları seks yaparken farklı ve heyecanlı seks evetşantılarına götürdüğünü görünce korkularım kocaman gülümsemelere yöneliyor.

Düşünsenize seks ile ait aklınıza gelebilecek herşeyi yapabilen ve ayrıca sizi yönlendiren aletleri. Bizi şaşırtan bu oyuncakların bizlere veremedikleri hiç şey kaldı o da ihtisas. İşte burada partneriniz devreye giriyor. Unuttuğunuz, hiç bilmediğiniz veya elan önce hiç evetşamadığınız seks yaşamınızdaki hazları, dokunuşları partneriniz ile beraberinde size yardımcı olacak seks oyuncaklarını devreye sokuyorsunuz.

Seks oyuncakları farklı metodları, konuleyişleri, sizin esrarkeşfedemediğiniz noktalara ulaşımı ile vücudunuzun eğlence haritasını çıkarmakta oldukça aktif ürünlerdir. Oyuncaklar ile esrarkeşfettiğiniz noktalar veya hareketleri partnerinize bildirebilir ve partneriniz bunları mahsus ve ona bakarak devinim ederek seks pozisyonları oluşturabilir. Bu da sizi elan sık seks hayata geçirmeye ve partnerinizi arzulamaya itecektir.

Partneriniz sizin aklınızı okuyamaz. Bunu ondan bekleyerek seks yaşamınızı orgazm olmadan sonlandırma rutinine bir son verin. Seks oyuncakları ile bedeninizi esrarkeşfederek partnerinizi yönlendirmeniz bu konuin en kolay yolu. Hassaten seks sırasında sohbet etmek çok önemli. Sakın iletişim kurmaktan ve süjeşmaktan korkmayın ve utanmayın. Oyuncaklar ve iletişimle seks yaşamınızı en ali seviyelere çıkarmak sizin elinizde.

Düşünsenize rutin bir seks hayatının ne kadar rahatsız edici olduğunu. Lakin aranızda sizi yönlendirecek hazzınızı zirveye taşıyacak titreşimleri, ikinci bir penisi, veya bir penis utanmaüğünün penisinizi sıkarken tıntınyutmak yürekin yürekinizde tuttuğunuz canavarı uyandıran oyuncaklarla yaşanmış olan seks dakikaları ne kadarda cazibeli olurdu.

Seksüel haz ne yaparsanız dokuman seks oyuncakları olmadan doruğa ulaşamaz. Tek mânia tanımadan, sizi hazzın doruklarına çıkaracak ve farklı noktalarınızı uyaran seks oyuncakları elan çok seks evetşantısının vazgeçilmezleridir.

Sonuç olarak çok bir seksin sonu çetinlü bir orgazm ile gerilanır. Kendinizi ve partnerinizi esrarkeşfettikten sonrasında seks yaşamınızdaki sıklık ve her seferinde olumlu sonuç almış olduğunızda iyiki bu kıryı okumuşum diyeceksiniz.

Erotik Giyim
Performans Geciktirici
Fetiş Ürünleri
http://www.mavierotikshop.com/

Yayımlayan

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir