Takipcisatinalz.com: İnstagram Hesabı Çalınınca Ne Yapılmalıdır?

Fakat hesabınıza sürekli giriş karşılayıcı ve uyma fail biriyseniz, örneğin 2 gündüz önce baktığınızda hernesne normalse, bu durumda hesabınızın Instagram aracılığıyla silinme ihtimali bile ortadan kalkıyor. Bu durumda hesabınızın doğrudan çdüzenındığını sabitleme etmiş olursunuz. Eğer hesabınız Instagram aracılığıyla silinmiş olsaydı farklı bir uyarı almış olurdunuz.
Instagram hesabım çdüzenındı demeden önce son bir kontrol bile arkadaş, kardeş evet da hesabı uyma fail yakınlarımızdan kontrol sağlamaktır. Samimi olduğunuz kişilere uyma ettiği kişileri gözden geçirmesini, deli bir kullanıcı adı olup olmadığı sorulabilir. Hesabı hackleyen zevat alelumum kullanıcı adınızı bileğkonutirmektedir, saldırganların sizin hesabınız için belirlediği yeni kullanıcı adını bulmaya çdüzenışın.
Instagram Hesabı Ne Hacklenir? Önemli Uyarılar
Instagram hesabınız çdüzenındı ise bunun sarrafiyelıca sebepleri şunlardır:

E-andıran adresinize mevrut ve Instagram aracılığıyla geldiğini düşündüğünüz sahte e-postalar. Bu e-postalar bilişim dilinde “pishing” olarak adlandırılan ve âdeta Instagram’dan gelmiş izlenimi uyandıran sahte maillerdir. Titiz bakıldığında web adres kısmının instagram.com evet da facebook.com olmadığı anlaşılabilir. Eğer bu e-postalardan birinde taraf alan linklere tıklarsanız, saldırganların istediği detayları verirseniz şifreniz çdüzenınabilir.
Izlemeçi arttırmak için kullanılan web siteleri evet da hareketli uygulamalar. Bu web siteleri ve uygulamalar alelumum Instagram irtibatsı istediği için şifrenizi düzenırlar. Hesabınızda çift faktörlü doğrulama yoksa kullanıcı adı ve şifrenizi girerek hesabınızı ele geçirirler.
Içtimai mühendislik. Bu yöntemde bir nüfus şifrenizi çbağışlamak için size çeşitli oyunlar kurabilir. Örneğin; hesabı çdüzenınan bir müşterimize tecavüzkâr “DM” ile ulaşıp, uymaçi sayısını arttıracağını söylemişti. Bunun için bile şifresini almıştı. Içtimai mühendislik, bir kişdüzgün farklı metotlarla inandırma ika yöntemidir. Saldırganlar kişileri “hesabın tehlikede” “uymaçini arttıralım” gibi sözlerle kandırarak hesaplarını çalabilir.
Çdüzenınan Instagram Hesabı Ne Aptal Alınır?
Instagram hesabı çdüzenınan evet da hacklenen zevat için ne yazık ki çok bir araba sistem bulunmuyor. Instagram aracılığıyla bu konuda çok bir araba hamil sunulmama nedenlerinden bir tanesi, “hesabım çdüzenındı” diyerek aslında özge kişilerin hesabını çalmaya çdüzenışan kişilerin olması.

1.Prosedür: Instagram giriş penceresinde “şifreni mi unuttun” seçeneğine tıkladıktan sonrasında “elektronik posta” “telefon numarası” seçenekleriyle şifre sıfırlama irtibatsı almaya çdüzenışın. Eğer şifre sıfırlama irtibatsı gelirse derhal şifreyi bileğkonutirin ve hemen arkası sıra “kayıtlı elektronik posta” “kayıtlı çökertme telefonu” kontrollerini sağlayıp hesabı güvene karşı.

Bu yöntemlerle hesabı kurtaranlar deneme ve teşekkürlerini lütfen yorumlara yazsın.

2.Prosedür: Instagram hesabınız çdüzenındığında elektronik posta adresiniz çok önemli rol oynar. Instagram tutum şifreniz bileğkonutiğinde yahut kullanıcı adınız bileğkonutiğinde elektronik posta hesabınıza tadil bildirimi düzenırsınız. Instagram hesabını çalan saldırganlar çoğunlukla kullanıcı adı ve e-postayı esasen bileğkonutirirler. Instagram aracılığıyla geldiğine sakıncasız olduğunuz maillerde “kullanıcı adı bileğkonutirildi” mailine girerek “Kullanıcı adını bileğkonutiren sen bileğilsen, hesabını güvene düzen” evet da kâh “bileğkonuikliği sonuç düzen” yazan linke tıklayın. Tıkladıktan sonrasında rağmenıza şöyle bir ekran çıkarsa şanslısınız yalnız alelumum saldırganlar elektronik posta adresini bileğkonutirdiği için sizde bu ekran çıkmaz ve direk olarak “güvenlik kodu düzen” seçeneği çıkar:

instagram takipçi satın al

İnstagram Hesabı Çalınınca Ne Yapılmalıdır?

Yayımlayan

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir